Regulamin

Strona internetowa www.ebooks43.pl daje możliwość darmowego pobierania e-booków. Strona ta, i wszelkie oferowane przez nią funkcje, zwana będzie dalej Serwisem.

Osoba, która korzysta z Serwisu będzie zwana dalej Użytkownikem.

Aby pobrać e-book z Serwisu należy kliknąć przycisk "Pobierz" znajdujący się przy opisie tego e-booka a następnie podać swój adres e-mail, na który Serwis prześle wiadomość umożliwiającą jego pobranie w każdym, dostępnym dla niego, formacie.

Wszelkie prawa do znajdujących w Serwisie e-booków są zastrzeżone. Użytkownik, który pobrał e-book z Serwisu może go używać tylko do własnych, prywatnych celów. Nie ma prawa do rozpowszechniania go w jakiejkolwiek formie.

Na każdy pobrany przez Użytkownika e-book Serwis naniesie tak zwany znak wodny (watermark), który będzie zawierać e-mail Użytkownika oraz inne informacje.

Na podane przez Użytkowników podczas pobierania e-booków z Serwisu adresy e-mail Serwis wysyła co pewien czas newsletter informujący o pojawieniu się w nim kolejnych, nowych e-booków oraz poświęcony innym tematom. Na newsletter ten można się również zapisać bez pobierania jakiegokolwiek e-booka poprzez wejście na podstronę "Newsletter zapisz". Z otrzymywania newslettera można się wypisać wchodząc na podstronę "Newsletter wypisz".

E-maile Użytkowników są chronione zgodnie z przepisami prawa.


Utworzone przez: Marcin Gawski