ebooks43.pl

dobre darmowe e-booki

Polecamy też książkę: Banki, pieniądze, długi
Ostatni dzwonek Pobierz za darmo

Podaj swój adres email, na który wyślemy Ci wiadomość umożliwiającą pobranie e-booka w każdym, dostępnym u nas formacie. Jeśli ta wiadomość nie dotrze do Ciebie (e-maile z różnych powodów nie zawsze docierają do adresata lub docierają z dużym opóźnieniem), użyj innego adresu.

Strona główna


Polecamy też książkę:
Banki, pieniądze, długi

Ostatni dzwonek

Autor:
Sobiesław Kolanowski
Format:
PDF
Ocena:
Oceń

Zachęcamy do wypełnienia poniższych pól. Jeśli jednak tego nie zrobisz to i tak Twoja ocena będzie się liczyć do średniej. Wpisane teksty pojawią się jako dostępne dla wszystkich po akceptacji przez moderatora.


Wypełnienie tego pola nie jest konieczne, aby Twoja recenzja ukazała się w serwisie. Jeśli je wypełnisz, to otrzymasz e-mail z tekstem recenzji, którą tu wpisałeś. Jeśli wpisałeś dłuższą recenzję warto, abyś zachował jej kopię w swoim komputerze.

 
 
5,00 ( 1 ) Przeczytaj recenzje ( 0 )

Thiller psychologiczny z elementami horroru. Autor zaprasza do wspólnego przeżywania dreszczyka emocji. Ten e-book, to dość obszerne opowiadanie, które początkowo miało znaleźć się w debiutanckim zbiorze Autora "Szkice dla większych całości". Ostatecznie nie weszło do tej książki, lecz nie ze względu na słabą jakość, ale dlatego, że zbyt mocno odbiegało do pozostałych, dość spójnych tekstów.

Recenzje
Nie znaleziono wyników.

Utworzone przez: Marcin Gawski