ebooks43.pl

dobre darmowe e-booki

Polecamy też książkę: Banki, pieniądze, długi
Kostka Cole'go Pobierz za darmo

Podaj swój adres email, na który wyślemy Ci wiadomość umożliwiającą pobranie e-booka w każdym, dostępnym u nas formacie. Jeśli ta wiadomość nie dotrze do Ciebie (e-maile z różnych powodów nie zawsze docierają do adresata lub docierają z dużym opóźnieniem), użyj innego adresu.

Strona główna


Polecamy też książkę:
Banki, pieniądze, długi

Kostka Cole'go

Autor:
Rodmir Dębiński
Format:
PDF, EPUB, MOBI
Ocena:
Oceń

Zachęcamy do wypełnienia poniższych pól. Jeśli jednak tego nie zrobisz to i tak Twoja ocena będzie się liczyć do średniej. Wpisane teksty pojawią się jako dostępne dla wszystkich po akceptacji przez moderatora.


Wypełnienie tego pola nie jest konieczne, aby Twoja recenzja ukazała się w serwisie. Jeśli je wypełnisz, to otrzymasz e-mail z tekstem recenzji, którą tu wpisałeś. Jeśli wpisałeś dłuższą recenzję warto, abyś zachował jej kopię w swoim komputerze.

 
 
5,00 ( 1 ) Przeczytaj recenzje ( 0 )

Przedstawiam Państwu moją debiutancką powieść. Historia którą opowiadam, toczy się w małym miasteczku leżącym w województwie zachodnio-pomorskim. Mieszkańcy miasta Wilkowo borykają się z problemami związanymi ze zbudowanym niedawno Instytutem Badań Wojskowych. Na usytuowanym obok Instytutu poligonie mają miejsce tajemnicze wydarzenia, które elektryzują lokalną społeczność. Świeżo upieczony dziennikarz prowadzi śledztwo, którego tłem są skomplikowane stosunki małomiasteczkowej społeczności. Wiek: 18+.

Recenzje
Nie znaleziono wyników.

Utworzone przez: Marcin Gawski