ebooks43.pl

dobre darmowe e-booki

Polecamy też książkę: Banki, pieniądze, długi
Sklepy cynamonowe Pobierz za darmo

Podaj swój adres email, na który wyślemy Ci wiadomość umożliwiającą pobranie e-booka w każdym, dostępnym u nas formacie. Jeśli ta wiadomość nie dotrze do Ciebie (e-maile z różnych powodów nie zawsze docierają do adresata lub docierają z dużym opóźnieniem), użyj innego adresu.

Strona główna


Polecamy też książkę:
Banki, pieniądze, długi

Sklepy cynamonowe

Autor:
Bruno Schulz
Format:
PDF, EPUB, MOBI
Ocena:
Oceń

Zachęcamy do wypełnienia poniższych pól. Jeśli jednak tego nie zrobisz to i tak Twoja ocena będzie się liczyć do średniej. Wpisane teksty pojawią się jako dostępne dla wszystkich po akceptacji przez moderatora.


Wypełnienie tego pola nie jest konieczne, aby Twoja recenzja ukazała się w serwisie. Jeśli je wypełnisz, to otrzymasz e-mail z tekstem recenzji, którą tu wpisałeś. Jeśli wpisałeś dłuższą recenzję warto, abyś zachował jej kopię w swoim komputerze.

 
 
5,00 ( 2 ) Przeczytaj recenzje ( 0 )

Sklepy cynamonowe to zbiór świetnych opowiadań, których akcja usytuowana jest w niewielkim galicyjskim, żydowskim miasteczku, którego pierwowzorem był rodzinny dla Autora Drohobycz. Dzięki zdolności spowijania najprostszych rzeczy pajęczyną metafory, czyni z bohaterów tego utworu: sprzedawców w sklepie swego ojca, ze służącej Adeli i samego ojca postaci mitologiczne, bohaterów przypowieści o egzystencji. Książka ta uczyniła z jej autora osobą znaną i cenioną w świecie literatury. Wcześniej Schulz był tylko skromnym i ubogim nauczycielem rysunku.

Recenzje
Nie znaleziono wyników.

Utworzone przez: Marcin Gawski