Latający Talerz czyli Frisbee - graj na punkty! Pobierz za darmo

Podaj swój adres email, na który wyślemy Ci wiadomość umożliwiającą pobranie e-booka w każdym, dostępnym u nas formacie. Jeśli ta wiadomość nie dotrze do Ciebie (e-maile z różnych powodów nie zawsze docierają do adresata lub docierają z dużym opóźnieniem), użyj innego adresu.

Strona główna

Latający Talerz czyli Frisbee - graj na punkty!

Autor:
Jacek Chołoniewski
Format:
PDF
Ocena:
Oceń

Zachęcamy do wypełnienia poniższych pól. Jeśli jednak tego nie zrobisz to i tak Twoja ocena będzie się liczyć do średniej. Wpisane teksty pojawią się jako dostępne dla wszystkich po akceptacji przez moderatora.


Wypełnienie tego pola nie jest konieczne, aby Twoja recenzja ukazała się w serwisie. Jeśli je wypełnisz, to otrzymasz e-mail z tekstem recenzji, którą tu wpisałeś. Jeśli wpisałeś dłuższą recenzję warto, abyś zachował jej kopię w swoim komputerze.

 
 
3,56 ( 9 ) Przeczytaj recenzje ( 3 )

Mało kto w Polsce wie, że latający talerz (dysk) zwany też frisbee, który można kupić w każdym sklepie sportowym, to nie tylko rekreacyjna zabawka. Latającym talerzem można też grać na punkty i jest to gra naprawdę fajna i godna polecenia. Jej zasady są bardzo proste a boisko do gry można zrobić praktycznie wszędzie. Pobierz udostępniony tu w formacie pdf plik, który zawiera zasady gry w Ultimate Frisbee (tak oficjalnie nazywa się ta gra). Są to zasady nieco uproszczone i skrócone, aby byś mógł szybko zrozumieć na czym polega ta gra i jak najszybciej w nią zagrać!

Zobacz jak fachowo rzucać dyskiem >>.

Zobacz jak się gra na punkty >>.

Odwiedź stronę www poświęconą tej grze w odniesieniu do Polski >>.

Odwiedź stronę www World Flying Disc Federation, czyli Światowej Federacji Latającego Dysku >>.

Gra w Ultimate Frisbee jest uprawiana w 57 krajach, w tym także oczywiście w Polsce. Sport ten uprawia wyczynowo wiele milionów zawodników. Ultimate Frisbee jest najbardziej popularne jest w USA gdzie gra w nie wyczynowo około 5 milionów osób.

Recenzje
Wyświetlono rezultaty 1-3 z 3.
Praktyczne
 
 
( 2013-06-16 15:18:07 )
Autor: Cezkrak
Jeszcze nie spotkałem sie z instrukcja gry we frisbee. Ciekawe i chyba może okazać się przydatne na urlopie
Gra świetna, instrukcja skąpa
 
 
( 2013-06-10 10:41:34 )
Autor: Joanna
Publikacja jest bardzo skróconym opisem gry. Szkoda, że nie zamieszczono w niej (widocznych na stronie ebooks43) adresów do filmów YT
Jest to świetna gra - polecam!
 
 
( 2013-06-02 23:13:31 )
Autor: antydaktyl
Boisko można zrobić z kilku patyków. Idealna gra w czasie wizyty w parku, na wakacjach, itp.

Utworzone przez: Marcin Gawski