ebooks43.pl

dobre darmowe e-booki

Polecamy też książkę: Banki, pieniądze, długi
Beatlesi. Zaginiona piosenka Pobierz za darmo

Podaj swój adres email, na który wyślemy Ci wiadomość umożliwiającą pobranie e-booka w każdym, dostępnym u nas formacie. Jeśli ta wiadomość nie dotrze do Ciebie (e-maile z różnych powodów nie zawsze docierają do adresata lub docierają z dużym opóźnieniem), użyj innego adresu.

Strona główna


Polecamy też książkę:
Banki, pieniądze, długi

Beatlesi. Zaginiona piosenka

Autor:
Jarosław Jakubowski
Format:
PDF, EPUB, MOBI
Ocena:
Oceń

Zachęcamy do wypełnienia poniższych pól. Jeśli jednak tego nie zrobisz to i tak Twoja ocena będzie się liczyć do średniej. Wpisane teksty pojawią się jako dostępne dla wszystkich po akceptacji przez moderatora.


Wypełnienie tego pola nie jest konieczne, aby Twoja recenzja ukazała się w serwisie. Jeśli je wypełnisz, to otrzymasz e-mail z tekstem recenzji, którą tu wpisałeś. Jeśli wpisałeś dłuższą recenzję warto, abyś zachował jej kopię w swoim komputerze.

 
 
5,00 ( 1 ) Przeczytaj recenzje ( 0 )

Oparta na piosenkach chłopaków z Liverpoolu sztuka, odwołująca się do konwencji telewizyjnego show, zestawia życie „boskich” celebrytów i zwyczajnych zjadaczy chleba, opowiadając o tęsknocie do bycia kimś innym i życia gdzie indziej. Wyrafinowany artystycznie tekst celnie puentuje bolączki współczesności, stając się swoistym głosem pokolenia czterdziestolatków.

Bohater tego tekstu spotyka Beatlesów. Sam jest nikim, więc zazdrości im sławy, pieniędzy, miłości i podziwu. Jest jednak bierny i przepełniony nudą. Woli marzyć o zmianie, niż jej dokonać.

Autor o swoim dziele. Ta sztuka może być nazwana komedią czy tragikomedią. Pierwiastek komediowy tam przebija wyraźnie, ale nie nazwałbym siebie komediopisarzem. Raczej staram się dostrzegać w życiu, w człowieku, w historiach, które mu się przytrafiają, absurdy.

Jarosław Jakubowski – życiorys

Jarosław Jakubowski – twórczość

Recenzje
Nie znaleziono wyników.

Utworzone przez: Marcin Gawski