ebooks43.pl

dobre darmowe e-booki

Polecamy też książkę: Banki, pieniądze, długi
Trędowata Pobierz za darmo

Podaj swój adres email, na który wyślemy Ci wiadomość umożliwiającą pobranie e-booka w każdym, dostępnym u nas formacie. Jeśli ta wiadomość nie dotrze do Ciebie (e-maile z różnych powodów nie zawsze docierają do adresata lub docierają z dużym opóźnieniem), użyj innego adresu.

Strona główna


Polecamy też książkę:
Banki, pieniądze, długi

Trędowata

Autor:
Helena Mniszkówna
Format:
PDF, EPUB, MOBI
Ocena:
Oceń

Zachęcamy do wypełnienia poniższych pól. Jeśli jednak tego nie zrobisz to i tak Twoja ocena będzie się liczyć do średniej. Wpisane teksty pojawią się jako dostępne dla wszystkich po akceptacji przez moderatora.


Wypełnienie tego pola nie jest konieczne, aby Twoja recenzja ukazała się w serwisie. Jeśli je wypełnisz, to otrzymasz e-mail z tekstem recenzji, którą tu wpisałeś. Jeśli wpisałeś dłuższą recenzję warto, abyś zachował jej kopię w swoim komputerze.

 
 
4,00 ( 1 ) Przeczytaj recenzje ( 1 )

Najsłynniejszy polski melodramat. Wielokrotnie wznawiany i czterokrotnie ekranizowany. Historia uczucia między dumnym, rozpieszczonym przez życie i kobiety magnatem, a skromną, szlachetną i uroczą szlachcianką, na drodze spełnienia którego stają przesądy społeczne i fanatyzm arystokratycznych rodów. W nieśmiertelny schemat kopciuszka i księcia autorka wpisała romantyczny dramat, rozgrywający się w środowisku polskich wyższych sfer. Powieść napisana w zupełnie innej epoce (wydana w 1909 roku), ale wciąż niesie aktualne także dzisiaj, ważne przesłanie: nie bójcie się i idźcie zawsze za głosem serca!

Recenzje
Wyświetlono rezultaty 1-1 z 1.
Przydługa, ale ciekawa
 
 
( 2020-02-02 01:34:03 )
Autor: antydaktyl

Utworzone przez: Marcin Gawski