ebooks43.pl

dobre darmowe e-booki

Polecamy też książkę: Banki, pieniądze, długi
Antrakt Pobierz za darmo

Podaj swój adres email, na który wyślemy Ci wiadomość umożliwiającą pobranie e-booka w każdym, dostępnym u nas formacie. Jeśli ta wiadomość nie dotrze do Ciebie (e-maile z różnych powodów nie zawsze docierają do adresata lub docierają z dużym opóźnieniem), użyj innego adresu.

Strona główna


Polecamy też książkę:
Banki, pieniądze, długi

Antrakt

Autor:
Arkadiusz Buczek
Format:
PDF, EPUB, MOBI
Ocena:
Oceń

Zachęcamy do wypełnienia poniższych pól. Jeśli jednak tego nie zrobisz to i tak Twoja ocena będzie się liczyć do średniej. Wpisane teksty pojawią się jako dostępne dla wszystkich po akceptacji przez moderatora.


Wypełnienie tego pola nie jest konieczne, aby Twoja recenzja ukazała się w serwisie. Jeśli je wypełnisz, to otrzymasz e-mail z tekstem recenzji, którą tu wpisałeś. Jeśli wpisałeś dłuższą recenzję warto, abyś zachował jej kopię w swoim komputerze.

 
 
5,00 ( 1 ) Przeczytaj recenzje ( 0 )

Tomik poetycki Arkadiusza Buczka, poety buntownika, poety wojowniczo nastawionego do świata, ostrego w widzeniu rzeczywistości, wreszcie poety mającego już swoje wierne grono fanów. Te powstałe w latach 2008-2009 wiersze przepełnione są melancholią, naznaczone chorobą trawiącą od lat jego duszę. Swoiste rozliczenie, podsumowanie. Autor nie używa znaków przestankowych i dużych liter - efekt tego formalnego zabiegu jest zaskakująco dobry. Jego twórczość nie stroniąca od szokujących skojarzeń i wulgaryzmów udanie nawiązuje do twórczości Charlesa Bukowskiego i Hermana Hesse. Arkadiusz Buczek był liderem nieistniejącego już zespołu rockowego „Antybiotyk” - link do nagrań jego utworów znajduje się w tym e-booku.

O AUTORZE

Arkadiusz Buczek urodził się w 1979 roku w Tarnobrzegu. Jako poeta debiutował w 1998 roku na scenie Teatru Zależnego w Krakowie. Drukował wiersze i prozę w „Nowej Gazecie Kozienickiej” i „Horyzontach”. Jest autorem słuchowiska poetyckiego w Radio Kraków „Chaos kieszeni” (2000), arkuszy poetyckich „Okruchy czerni” (2002) i „świat z małej litery” (2004) oraz arkusza prozy „Bajka o Zaczarowanym Psie” (2003). Inne jego dokonania wydane drukiem to tomiki poezji: „Głęboka czerń / chaos kieszeni” (Marial, 2002), „świat z małej litery” (vis-a-vis/Etiuda, 2006), „Ptasia grypa i inne rojenia” (vis-a-vis/Etiuda, 2007), „Cztery ściany i drzwi bez klamki” (vis-a-vis/Etiuda, 2008), „Antrakt” (vis-a-vis/Etiuda, 2010) oraz zbiór opowiadań „Opowieści poronione” (vis-a-vis/Etiuda, 2004).

Recenzje
Nie znaleziono wyników.

Utworzone przez: Marcin Gawski