ebooks43.pl

dobre darmowe e-booki

Polecamy też książkę: Banki, pieniądze, długi
Kune Pobierz za darmo

Podaj swój adres email, na który wyślemy Ci wiadomość umożliwiającą pobranie e-booka w każdym, dostępnym u nas formacie. Jeśli ta wiadomość nie dotrze do Ciebie (e-maile z różnych powodów nie zawsze docierają do adresata lub docierają z dużym opóźnieniem), użyj innego adresu.

Strona główna


Polecamy też książkę:
Banki, pieniądze, długi

Kune

Autor:
Tomasz Hipsz
Format:
PDF, EPUB, MOBI
Ocena:
Oceń

Zachęcamy do wypełnienia poniższych pól. Jeśli jednak tego nie zrobisz to i tak Twoja ocena będzie się liczyć do średniej. Wpisane teksty pojawią się jako dostępne dla wszystkich po akceptacji przez moderatora.


Wypełnienie tego pola nie jest konieczne, aby Twoja recenzja ukazała się w serwisie. Jeśli je wypełnisz, to otrzymasz e-mail z tekstem recenzji, którą tu wpisałeś. Jeśli wpisałeś dłuższą recenzję warto, abyś zachował jej kopię w swoim komputerze.

 
 
5,00 ( 1 ) Przeczytaj recenzje ( 0 )

Proza błyskotliwa, inteligentna i z poczuciem humoru. Autor zabiera czytelników w fascynującą wyprawę w kosmos, gdzie najważniejsza okazuje się... miłość. Sceny erotyczne przedstawione w sposób gustowny i pobudzający wyobraźnię. Siła prostoty. Główny bohater nie jest typem twardziela. Stara się unikać problemów i spokojnie pełnić swoje obowiązki. W ich trakcie napotyka jednak morderstwa, handel nielegalnym oprogramowaniem, czy standardowe problemy dużych, zamkniętych społeczności. W krytycznych momentach, w obliczu narastających problemów, okazuje się twardszy i bardziej zdecydowany niż czytelnik mógłby przypuszczać.

Wątek sensacyjny rozwija się stosunkowo powoli i nie stanowi sedna utworu. Nieoczekiwanie głównym wątkiem książki jest życie uczuciowe bohatera. Po trudnych przeżyciach nie szuka ani nie oczekuje towarzystwa, uczuć i związku. Opis jego przemyśleń, uczuć i emocji jest bardzo bezpośredni i pozwala przeżywać losy bohatera. Dopełnieniem tego wątku są

Dużą jej zaletą książki jest humor i sarkastyczne podejście głównego bohatera do siebie samego, co w połączeniu z niecodziennym otoczeniem wciąga w akcję i wywołuje uśmiech. Mimo braku błyskotliwych i niecodziennych pomysłów autora dużą zaletę stanowią opisy bazy, codziennego życia na księżycu, czy chociażby rozgrywek sportowych i imprez odbywających się w zmniejszonym ciążeniu, przesyconych nowoczesnością i humorem. Książka w swej prostocie zaciekawia, serwuje sporą dozę humoru, emocji i intymności, które powodują że wciąga w swój świat i przyciąga uwagę do końca. Mam nadzieję, że autor będzie pracował nad swoim warsztatem i następna książka będzie jeszcze ciekawsza, wesoła i wciągająca.

Recenzje
Nie znaleziono wyników.

Utworzone przez: Marcin Gawski